П’ятниця, 19 Квітня

У Львові, як й в Києві, відбулась акція “проти реваншу Зеленського”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

24 травня у Львові біля пам’ятника, попри доволі несприятливі погодні умови, відбулася акція партій “Демократична Сокира”, “Європейська Солідарність”, “Українська республіканська партія”, громадських організацій “Рух Опору Капітуляції”, “Справа Громад”, молодіжних організацій “Студентське Братство”, “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” та руху “Суспільство Майбутнього” проти політики президента Володимира Зеленського стосовно вирішення проблеми війни на Донбасі.

Зокрема, активісти оголосили список вимог до Президента, зокрема – звільнити Єрмака.

“Ми не маємо на меті розхитувати ситуацію. Тому що ми зараз у стані війни. Але ми повинні висловити свою точку зору”.

фото 4studio

Мітингувальники зібрались дати свою оцінку першому року правління Зеленського. На їхню думку, в Україні значно посилився вплив олігархів, відбувається деморалізація української армії (розведення військ, “просто перестати стріляти”), соратники Януковича або повертаються до влади, або відчувають себе максимально комфортно, згортається децентралізація, а голова Офісу Президента чинить державну зраду на переговорах у Мінськ з мовчазного схвалення самого Зеленського.

фото 4studio

Головна вимога полягала у гаслі, під яким і пройшло віче, – “Стоп реванш!”. Список вимог:

– Припинити політику капітуляції перед Росією. Переговори з Москвою можуть бути лише про те, щоб загарбник якнайшвидше і без будь-яких умов звільнив окуповані території та відшкодував Україні збитки. Для цього необхідно зміцнювати сектор національної безпеки і давати відсіч агресору на фронті, в інформаційній, економічній та гуманітарній сферах.

– Звільнити безпідставно утримуваних майданівців, добровольців і волонтерів, покласти край політичним переслідуванням патріотів. В тюрмах мають сидіти медведчуки, портнови та інші зрадники, а не українські патріоти.

– Припинити наступ на українську мову та дотримуватися мовного законодавства. Продовжувати політику декомунізації, а не відроджувати російсько-радянські символи.

– Припинити саботаж євроатлантичної інтеграції України й відновити динамічне зближення нашої держави з НАТО і ЄС.

– Усунути олігархів від управління державою. Негайно звільнити Єрмака та інших високопоставлених колаборантів і корупціонерів.

– Перестати призначати на посади родичів, “кварталівців” та посіпак Януковича. Усі призначення мають відбуватися лише через чесні і прозорі конкурси. Вигнати з фракції “Слуга народу” відвертих ватників.

– Зупинити повзучу узурпацію влади та систематичні порушення Конституції України.

фото 4studio

Акція пройшла у форматі віче з дотриманням усіх санітарних вимог в період карантину (маски та соціальна дистанція). Протести під такими ж гаслами відбулись чи відбуваються у багатьох містах України, зокрема у Києві, Харкові, Одесі, Краматорську, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, Запоріжжі та інших.