Вівторок, 9 Серпня

У Львові до весни вимкнули фонтани

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Ввечері, 13 листопада, фонтани Львова вимкнули та законсервували. Запрацюють водограї весною наступного року. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Найбільше фонтанів Львова — на території Галицького району, із них основна частина — на балансі Галицької районної адміністрації. За словами голови РА Андрія Зозулі, у зв’язку з погодними умовами сьогодні ввечері фонтани вимикатимуть, а запрацюють знову вони аж навесні наступного року.

«Фонтани, які є в нас на балансі, — це 4 фонтани на площі Ринок, фонтан біля оперного театру, «Водолій», фонтан на площі Є. Маланюка та інші. Кожного року ми проводимо тендер на їх обслуговування. Цього року його виграло ШРП «Галицького району», — наголосив Андрій Зозуля.

Як повідомив директор ЛКП «ШРП Галицького району» Мирон Ядчишин, сьогодні працівники ШРП вимкнуть фонтани, спустять воду, почистять та поприбирають усе, а завтра знімуть двигуни (мотори) і перевезуть їх у ШРП.

«Обслуговування фонтанів ми проводимо з квітня до листопада — у час, коли фонтани працюють. Саме на цей період маємо укладену угоду з Галицькою Р А. Вартість робіт з обслуговування на цей час становить більше 300 тис. грн. Впродовж цього часу ми чистимо фонтани від забруднення, замінюємо деталі, які можуть вийти з ладу, та кожні два тижні зливаємо воду і заповнюємо систему чистою водою. Відсьогодні розпочинаємо роботи з консервації фонтанів на зимовий період», — повідомив Мирон Ядчишин.

До слова, недавно на вулиці Коперника провели капітальний ремонт фонтану «Водолій», який не працював більше 20 років.

Share.