Понеділок, 20 Травня

У Львові чоловік після виписаного штрафу кинувся на авто патрульних

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На що сподівався, незрозуміло… Чоловік після виписаного на нього штрафу, кинувся на авто патрульних і вдав, що його збили

Зранку, 5 березня, патрульні зупинили за порушення правил дорожнього руху 36-річного водія автомобіля Renault Kengoo. На додачу у водія був відсутній поліс обов’язкового страхування.

Від початку громадянин поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою. Коли конфлікт вичерпали — на порушника винесли об’єднану за два порушення постанову.

Коли патрульний автомобіль від’їзджав з місця зупинки, згаданий громадянин раптово вистрибнув на автомобіль патрульних і вдав, що вони його збили.

Чоловік впав на землю і різко встав. Він не очікував, що в службовому авто працює відореєстратор.

Після інциденту патрульні викликали швидку, на місці лікарі констатували, що громадянин не зазнав тілесних ушкоджень і він від госпіталізації відмовився.

Витівка водія-порушника

На що сподівався, незрозуміло… Чоловік після виписаного на нього штрафу, кинувся на авто патрульних і вдав, що його збилиВчора зранку патрульні зупинили за порушення правил дорожнього руху 36-річного водія автомобіля Renault Kengoo. На додачу у водія був відсутній поліс обов’язкового страхування. Від початку громадянин поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою. Коли конфлікт вичерпали — на порушника винесли об'єднану за два порушення постанову.Коли патрульний автомобіль від’їзджав з місця зупинки, згаданий громадянин раптово вистрибнув на автомобіль патрульних і вдав, що вони його збили.Чоловік впав на землю і різко встав. Він не очікував, що в службовому авто працює відореєстратор. Після інциденту патрульні викликали швидку, на місці лікарі констатували, що громадянин не зазнав тілесних ушкоджень і він від госпіталізації відмовився. Оскільки чоловік пошкодив капот службового автомобіля на місце події викликали слідчо-оперативну групу Сихівського відділу поліції, тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #Lvivpolice

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Donnerstag, 5. März 2020

Оскільки чоловік пошкодив капот службового автомобіля на місце події викликали слідчо-оперативну групу Сихівського відділу поліції, тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.