Субота, 15 Червня

«У Львові – частинка мого серця». Порошенко привітав львів’ян із Днем міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Петро Порошенко привітав Львів із 763-річчям і заявив, що завжди хоче сюди повертатися. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Львівський портал.

«У Львові – частинка мого серця. Це місто, куди завжди хочеться повернутися. Але більше за його вулиці щиро люблю львів’ян: привітних, усміхнених, патріотичних», – написав Петро Порошенко.

Він також зазначив, що захоплюється вмінням львів’ян берегти історію та водночас любити все сучасне та нове.

«Захоплює, як вони поєднують у собі вміння берегти історію з любов’ю до всього сучасного та нового.
Вітаю мешканців гостинного Львова з Днем міста», – додав Порошенко.

Нагадаємо, востаннє Петро Порошенко відвідав Львів 29 квітня.

«Змінилися ми самі. Ми самі стали європейцями. А раніше ними не були. Бо Європа – це демократія. Тому всі були здивовані, коли я о 20.00 за даними екзіт-полів вийшов і сказав: демократія понад усе, він – переміг», – сказав Петро Порошенко. «Ми за владу не тримаємось, але ми будемо боротися за те, щоб захистити наші здобутки», – додав він.

«Я твердо переконаний, що правда з нами, я твердо переконаний, що ми збережемо єдність. Твердо переконаний, що на парламентських виборах ця єдність буде збережена. Бо якщо ми підемо десятьма колонами, а Москва піде одною – вона переможе. І ми маємо просто не дати їй цей шанс», – заявив Петро Порошенко.

Президент також особливо підкреслив: «Ми не будемо сприймати, що хтось росіянам буде надавати святе українське громадянство. Бо вони його приймуть всі 140 мільйонів, бо в нас краще. Але ми ніколи не дамо загубити Україну. Бо українське громадянство – це є висока честь».

«А ще вони кажуть: «мову та свободу на хліб не намажеш». Вибачте, але без свободи і мови – і хліба не буде», – підкреслив Глава держави.