У Львові буревій пошкодив на Личаківському цвинтарі 70 пам’ятників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Недавня негода відобразилася й на Личаківському кладовищі у Львові, ним наче пройшлось “торнадо”. Через буревій повалено десятки дерев, потовчені надгробки та гробівці і захаращені проходи.

Про це повідомляє інформаційний портал zaxid.net.

«Буревій пройшов тут таким коридором-дугою тому всі дерева на шляху, які впали і були пошкодженні це в межах того коридору, в інших секторах падінь навіть гілок немає», – зазначив директор музею «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай.

Прибирати та відновлювати цвинтар від завалів будуть ще тиждень. Для того аби скульптури набули належного вигляду, деякі, особливо цінними займуться реставратори.

Загалом по місту повалено 82 дерева, 5 з яких впали на машини.

Гроза також забрала життя 28-річної жінки в Брюховичах біля Львова. Вона ховалась від негоди у дачному будиночку, на яке в результаті впало дерево. В будинку перебували ще її чоловік і двоє дітей, але на момент сильного вітру та дощу, він встиг забрати дітей. Жінка не встигла вибратись.

Буревій завдав шкоди ще й історичній частині міста. З фасаду церкви святого Андрія відірвалась частина скульптури. Голова статуї монаха геть розбилася.