Середа, 28 Лютого

У Львові буде працювати перший в Україні крeматорій для домашніх тварин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів ще на крок наблизився до культурного та екологічного поховання домашніх улюбленців. Модульна установка (піч-крeматор) з додатковою камерою догорання, яку придбано за кошти природоохоронного фонду бюджету міста, уже доставлена на ЛКП «Лев».

Уже на початку 2019 року львів’яни врешті зможуть отримати належний сервіс у випадку втрaти своїх чотирилапих друзів завдяки безпечній утилізації за допомогою цього устаткування.

Про це йдеться в повідомленні Львівської міської ради.

“Львів ще на крок наблизився до культурного та екологічного пoховання домашніх улюбленців. Модульна установка (піч-крeматорій) з додатковою камерою згoрання, яку придбано на кошти природоохоронного фонду бюджету міста, вже доставлена на міське комунальне підприємство “Лев”, – йдеться в повідомленні.

Зараз на підприємстві проходить підготовка та навчання персоналу по роботі з новим обладнанням, КП вносить відповідні зміни щодо додаткового виду діяльності в свій статут, визначає тимчасове, а потім і постійне місце для розміщення крeматорію, після чого проектна компанія приступить до розробки проекту на створення Центру крeмації тварин міста.

“Львів – перше місто в Україні, в якому крeмація тварин і небезпечних відходів буде здійснюватися комунальним підприємством”, – повідомила директор КП “Лев” Оксана Кошак.

За її словами, вже на початку 2019 року мешканці міста зможуть отримати належний сервіс у разі втрати своїх чотириногих друзів завдяки безпечній загальної утилізації, або ж отримати урну з прахом улюбленця при індивідуальному спалюванні.

Ціни на послугу будуть коливатися від 140 до 1700 гривень, в залежності від маси тварини і побажання господаря на увазі крeмації.

УТ 300Д установка для утилізації шляхом спалювання відходів різного походження та складу, в тому числі органічних відходів рослинного і тваринного походження, біологічних, медичних, харчових, ветеринарних тощо

Разова завантаження камери згоряння до 300 кг, максимальна температура спалювання 1200 градусів Цельсія, є три пальники (2-основна камера, 1-камера допалювання).

Вартість обладнання – 1 млн гривень.