Вівторок, 27 Лютого

У Львові АТП-1 випустить десять автобусів на маршрут №19

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Замість жовтих автобусів почнуть курсувати сірі «Атамани». Йдеться про маршрут №19, який обслуговувало АТП – 14630. Маршрутка курсувала із вул. Щурата на просп. Червоної Калини. Вже з цієї суботи, 12 січня, запустять 6 автобусів середньої місткості. Це дозволить забезпечити якісне сполучення мешканців мікрорайону Топольна із Сиховом.

А от маршрут №9 забезпечать новими великогабаритними автобусами МАЗ та «Електрон». Цей маршрут сполучає автовокзал із приміським селищем Муроване. Обслуговувати ці маршрути буде міське комунальне автопідприємство.

«У зв’язку з тим, що приватний перевізник і надалі є недобросовісним і не виконує своїх обов’язків, комунальне АТП-1 бере зобов’язання і буде обслуговувати маршрут №19. На №9 курсує 15 «Атаманів». Автобуси є надзвичайно переповнені і перекошені, людей дуже багато і тому таке рішення прийнято», – пояснив у коментарі ZAXID.NET в.о. начальника міського управління транспорту Олег Партика.

Окрім того, кінцевими зупинками обміняються ще два міські маршрути, на яких уже курсує новий транспорт. АТП-1 змінить маршрути автобусів №5А та №47А. Від суботи, 12 січня, пл. Різні стане кінцевою зупинкою для маршруту №47А, а №5А продовжать на Підзамче. Остаточну схему руху мають затвердити на виконкомі у п’ятницю, 11 січня.