Неділя, 25 Вересня

У Львові 7 осіб госпіталізували із спецпотягів, що прибули з Польщі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Серед 660 людей, які повернулися з-за кордону потягом з Польщі, 7 пацієнтів госпіталізовано на проведення діагностики. Сімох пасажирів потягів “Перемишль-Київ, що евакуйовували українців із Польщі, госпіталізували для проведення діагностики.

Джерело: брифінг в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Васько,.

“Сьогодні в Україну прибули 5 поїздів з Перемишля до Києва. У кожному з поїздів знаходилося від 500 до 800 чоловік. У Львові вийшли близько 660 пасажирів. Все пасажирам вимірювали температуру на кордоні і у Львові і в результаті цих дій 7 осіб доставили в інфекційну лікарню для проведення діагностики”.

За словами Васька, пасажирів відправили до Львівської обласної інфекційної лікарні. Усі інші підписали згоду про те, що їм відомо про норми законів України та про карантин для тих, хто приїжджає з-за кордону.

Нагадаємо, 20 березня до Києва прибуло два спецпотяги з Польщі.

Станом на 23:00 20 березня в Україні зафіксовано 41 випадок зараження COVID-19. Зокрема у Львівській області (у Львові) зареєстрували один випадок інфікування.

Станом на 20 березня на Львівщині перевіряють 44 підозри на коронавірус. З них 32 пацієнтів перебувають у інфекційній лікарні, решту на домашньому карантині.

Share.