Вівторок, 27 Вересня

У Львові 22 людей ізолювали з підозрою на коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Станом на вечір 17 березня у Львові з підозрою на коронавірус ізольовано 22 людей. Серед них – 39-річний чоловік з пневмонією. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Зранку 17 березня із підозрою на коронавірус в обласній інфекційній лікарні перебували 14 людей. За день кількість ізольованих зросла до 16 осіб, потім до 22. Серед них – 39-річний чоловік із пневмонією. 16 березня у Львові було 8 людей з підозрою на коронавірус.

Станом на 20:44 год. 17 березня на Львівщині ізолювали 16 осіб з підозрою на коронавірус, однак за годину до лікарні потрапили ще шість людей. Пацієнти, що госпіталізовані ввечері – туристи, які нещодавно повернулись з туру Європою. Після повернення до України, а саме до Львова, вони відчули симптоми та самостійно прийшли до лікарні. До групи туристів входили: 22-річна особа зі Львова, 26-річна – з Харкова, 24-річна – з Києва, 23-річна – з Житомирської області, 30-річна – з Київської та 28-річна – з Яворівщини.

Стан усіх хворих – стабільний, у однієї людини пневмонія. Зараз тривають обстеження, аналізи на Covid-19 відправлять у Київ. Всі аналізи передають у Київ для обробки на тест-системах, які показують результат на 1-3 день від перших проявів захворювання. Якщо у Києві результат підтверджують – то зразки відправляють ще у міжнародну лабораторію. (львівські тест-системи показують результат через 5 днів приблизно)

Наразі у Львові та на Львівщині не підтверджено жодного випадку зараження коронавірусом Covid-19.

13 березня у мерії повідомили, що Львів за власні кошти купив 25 експрес-тестів для визначення коронавірусу, їх направили у лікарню швидкої медичної допомоги.

Ввечері 16 березня президент Володимир Зеленський заявив, що 21 березня в Україну із Китаю поставлять партію експрес-тестів, за допомогою яких можна буде перевірити мільйон людей.

Cтаном на вечір 17 березня в Україні вже 14 випадків захворювання на коронавірус, два – летальні. Раніше було відомо про один летальний випадок у Житомирській області. Там померла 71-річна жінка, яка нещодавно повернулася з Польщі та протягом тижня гостювала на Львівщині.

Share.