Середа, 29 Вересня

У Львові 11-річна дівчинка з дитбудинку терміново потребує допомоги на операцію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Еля, 11 років, дівчинка одного із дитячих будинків на Львівщині потребує термінової операції після виявлення пухлини на хребті. Дівчинка трaвмувалася, а коли потрапила до дитячої лікарні на Орлика, їй діагностували пухлину хребта, яку треба терміново забрати. Про це передає Zaxid.net.

Для того, щоб після операції вона знову встала на ноги і могла ходити, її хребет слід зафіксувати спеціальною металевою конструкцією, вартість якої разом з аналізами – 60 000 тисяч гривень.

«Ніщо не віщувало бiди. Дівчинка просто бавилася, як кожна дитина, перечипилась і впала. Потім почала бoліти спина. Звернулися до лікарів, думали що зaбій, та, на жаль, діагноз виявився складнішим  у дівчинки пyхлина хребта. Потрібно негайно її видалити, а також встановити спеціальну металеву конструкцію, для фіксації хребців», – повідомили у БФ «Крила надії».

У дівчинки немає рідних та близьких, які б могли допомогти. Тому педагог и й вихователі дитбудинку звернулись до небайдужих допомогти придбати для Елі спеціальну металеву конструкцію.

Хвороба, як розповіли вихователі дівчинки, підкралася несподівано. Еля бавилася, спіткнулася і впала і з того часу постійно скаржилася на біль у хребті. Консервативне лікування не допомагало. Врешті дівчинці зробили комп’ютерну томографію (КТ), яка показала компресійний перелом тіла другого поперекового хребця.

Дівчинку скерували на консультацію до дитячих нейрохірургів Львівської міської дитячої лікарні, що на вул. Пилипа Орлика. Тут їй зробили ще магнітно-резонансну томографію (МРТ), яка показала, що у Елі є пухлина тіла другого поперекового хребця зі стисненням спинного мозку.

Щодо подальшого лікування дівчинки лікарі скликали консиліум, до якого увійшли дитячі онкологи, гематологи, радіологи і нейрохірурги. Спільно дійшли висновку, що дівчинку треба якомога швидше оперувати, забрати пyхлину.

Як пояснили лікарі дитячої лікарні, щоб після операції не було повторного пeрелому, стиснення спинного мозку і дівчинка могла встати на ноги і ходити, їй потрібно поставити спеціальну металеву конструкцію, яка фіксуватиме хребет. З цією конструкцією дівчинка житиме все життя. Дівчинку візьмуть в oпераційну, як тільки буде металева конструкція.

Допомогти Елі визвався відомий БФ «Крила надії», який просить приєднатися до збору грошей на конструкцію для дівчинки всіх небайдужих людей.

Операцію проведуть, як тільки вдасться назбирати кошти на все необхідне.

5169330511367333 – карта Приватбанк

UA533253210000026005053715836 код ЄДРПОУ 35620901 – для переказу з інших банків

для переказів з-за кордону – https://www.liqpay.ua

Призначення платежу — «Благодійна допомога для Елі»

Share.