Вівторок, 9 Серпня

У львівському Центрі легеневого здоров’я встановили унікальну діагностичну систему

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У львівському Центрі легеневого здоров’я, що на вулиці Зеленій, 477, встановили рентген-діагностичну систему Apollo EZ DRF італійського виробництва, що є єдиною в Україні з такою потужністю. Про це порталу Tvoemisto.tv повідомили у ЦЛЗ.

Діагностична система має інноваційні функції томосинтезу, дозволяє виконувати всі типи дослідження у цифровому форматі.

“Вона дозволяє робити радіографію, томографію та флюороскопію. За допомогою системи можна обстежувати всі органи і частини тіла. Вона дає зображення високої якості, деталізує картинку, що більш інформативна, ніж при звичайному обстеженні. Також можна записати відео і показати його потім лікарю, який призначатиме лікування”, – розповідають в Центрі.

© Центр легеневого здоров’я

У медзакладі додають, що система у порівнянні з іншими подібними апаратами дає менше дозове навантаження на пацієнта, а вартість дослідження значно зменшується в порівнянні з КТ.

Як розповів гендиректор ЦЛЗ Любомир Рак, систему придбали за допомогою ЛОР і ЛОДА, сам Центр також долучився – через оптимізацію фтизіатричної служби вдалось вивільнити три приміщення, що продали на аукціоні, а кошти частково використали на купівлю обладнання.

Навчання для рентгенологів та рентген-лаборантів провів італійський фахівець компанії Villa Sistemi Medicali Роберто Валлері. Також у ЦЛЗ відбулась школа-семінар «Сучасні технології в рентген діагностиці: цифрові технології, томосинтез», в якій взяли участь лікарі-рентгенологи, рентген-лаборанти, радіологи, фтизіатри із Львівщини, Тернопільської, Закарпатської та Волинської областей.

© Центр легеневого здоров’я

Окрім того, товариство рентгенологів Львова щомісяця збирається на лекції з діагностики. Кажуть, сучасна медицина розвивається швидко, тому потрібно встигати за нею.

Share.