Середа, 12 Червня

У Львівському СІЗО відкрили першу платну камеру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство юстиції України відкрило першу платну двомісну камеру у Львівському СІЗО. Вартість перебування у такій камері коштує 1000 грн на добу та 4000 грн на місяць з особи. Це друга в Україні платна камера для ув’язнених. Раніше таку камеру відкрили у Лук’янівському СІЗО у Києві, передає Zaxid.net.

Відкривати платну камеру до Львова приїхав міністр юстиції Денис Малюська.

«Клієнтоорієнтованість – наше все! Відкрили платну камеру у Львівському СІЗО: 1000 грн доба, 3500 грн – тиждень, 4000 – місяць», – повідомив міністр юстиції Денис Малюська у вівторок, 19 травня, оприлюднивши фото платної камери.

За словам міністра, далі ця практика впроваджуватиметься в Чернігові, Харкові та Чернівцях.

Речник Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Мирослав Демків розповів, що платна камера у Львівському СІЗО – двомісна, за площею більша, ніж передбачено нормами для утримання ув’язнених. Вона облаштована усім необхідним, як готельний номер. Тут зроблений сучасний ремонт, є сучасний санвузол, окрема кухня, меблі, постільна білизна, посуд, а також побутова техніка – плазмовий телевізор, холодильник, електрочайник, пароварка.

Камеру облаштували коштом установи та благодійників. Наразі у ній ще ніхто не проживає, але в управлінні з питань виконання покарань вважають, що найближчим часом вже з’являться охочі її винаймати.

«Наразі така камера одна. Ми повинні побачити, чи буде якийсь економічний ефект. Ця камера повинна почати заробляти кошти. За ці кошти, якщо буде попит, ми готові відремонтувати наступні камери», – розповів Мирослав Демків.