У львівському Парку культури відкриють йога-простір

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У червні у львівському Парку культури відкриють йога-простір, який реалізували в межах Громадського бюджету. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила одна з ініціаторів проекту Тетяна Ігнатьєва.

Під час відкриття, яке відбудеться 21 червня, відвідувачам запропонують заняття з хахта-йоги, відкриті лекції, висаджування квітів та саджанців дерев.

«Відкриття цього простору ми вирішили приурочити до міжнародного дня йоги. Маємо вже підготований майданчик, де будемо висаджувати квіти, робити клумбу та, звісно, займатися йогою разом з інструкторами», – каже вона.

Проект створення йога-простору став одним з переможців Громадського бюджету Львова. У парку має з’явитись галявина для занять йогою, йога-лавки, йога-гамаки, арт-об’єкт на тему йоги, що транслюватимуть ідею розвитку, відкритості, єднання людей.

Нагадаємо,

У Львові, 1 червня у Львові розпочався щорічний фестиваль життя в стилі йоги Lviv Yoga Day, який триватиме до 22 червня.

Щодня впродовж 1−21 червня з 08:00 до 09:15 год на Верхній галявині парку імені І. Франка професійні тренери студії «Mantra House» проводитимуть безкоштовні заняття з хатха-йоги та медитації.