Середа, 28 Лютого

У львівському парку культури планують побудувати готель Hilton

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Половина будівлі повинна бути класичним готелем, а інша половина – апарт-готелем, пише Tvoemisto.tv.

На території львівського Парку культури імені Богдана Хмельницького планують збудувати готель міжнародної мережі Hilton. Про це під час засідання виконавчого комітету ЛМР 5 квітня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Ідеться про територію колишнього музею історії військ Прикарпатського військового округу, який збудували ще у 1965 році на Лижв’ярській, 1.

«Забудовник обіцяв профінансувати приведення реконструкцію парку культури, оскільки йому самому вигідно, аби вид на парк був перфектний», – сказав Андрій Садовий.

Половина будівлі повинна бути класичним готелем, а інша половина – апарт-готелем. Його мають збудувати за міжнародними вимогами мережі.

Натомість очільниця департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда сказала, що наразі місто лише працює з пропозиціями забудовника.

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, оскільки зараз напрацьовують проект Зеленої лінії із Сихова до центру Львова через парк культури та обирають варіант транспортної розв’язки на Стрийській, остаточного рішення щодо проекту готелю ще немає, оскільки його необхідно розглядати у комплексі.

Крім цього, за словами Андрія Садового, був проект підвісного швидкісного трамвая на опорах від автовокзалу до Цитаделі, який мав проходити повз ІТ-парк, академмістечко УКУ і проектований готель Hilton.

Додамо, що музей розташований на місці колишніх поховань. 20 вересня депутати ЛМР погодили продаж земельної ділянки на Лижв’ярській, 1 площею 1,06 га за 18,5 млн гривень для будівництва й обслуговування нежитлових приміщень. Землю придбало ТОВ «Апартготель». У 2016 році ця ж фірма отримала містобудівні умови та обмеження для проведення реконструкції будівлі з пристосуванням під готель із підземним паркінгом.

Згідно з даними системи Youcontrol, керівником ТОВ «Апартготель» є Роман Попко, а засновниками Ростислав Заремба і Степан Стойко. Роман Попко є співвласником мережі компаній Avalon, яким також частково володіє львівський бізнесмен і депутат ЛМР Григорій Козловський. Ростиславу Зарембі належать низка львівських будівельних компаній, серед яких ТОВ «Парк Готель», ТОВ «Арена Готель» та бізнес-партнером депутата ЛМР від БПП Петра Адамика, оскільки обидва є засновниками ФСК «Львів». Степан Сойко володіє у Львові інвестиційними компаніями.

Довідка

Hilton Hotels & Resorts – міжнародна мережа готелів і курортів, що належить корпорації Hilton Worldwide. Компанію заснував Конрад Гілтон у 1919 році. В Україні п’ятизірковий готель мережі відкрили лише в Києві на бульварі Тараса Шевченка.