Неділя, 23 Червня

У львівському електротранспорті встановлено понад 200 дезінфекторів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛКП «Львівелектротранс» посилює заходи безпеки для пасажирів. Так, наприкінці травня у салонах трамваїв та тролейбусів встановили дезінфектори. Андрій Свищо, директор ЛКП «Львівелекторанс», наголосив, що хоча встановлення дезінфекторів — це додаткові витрати для підприємства, однак безпека пасажирів є пріоритетом.

Дезінфікатори встановлено у 132 трамваях і у 107 тролейбусах.  Згідно з рішенням ТЕБ та НС, всі пасажири в салоні електротранспорту повинні знаходитись в захисних масках і в кількості, що не перевищує кількість сидячих місць.

«Закуплено та розміщено понад 200 штук дезінфекторів у трамваях та тролейбусах. Щодня перед виходом на лінію, рухомий склад перевіряємо щодо наявності вмісту дезінфікуючої рідини, при потребі – оновлюємо. Купивши квиток у водія, прокомпостувавши його, чи просто для профілактики, кожен пасажир може скористатись дезінфектором. Незважаючи на те, що встановлення дезінфекторів — це додаткові витрати для підприємства, безпека наших пасажирів залишається для нас пріоритетом.

В свою чергу, просимо пасажирів не забувати про захисні маски, заходячи в трамвай чи тролейбус, та дбати про своє здоров’я та здоров’я інших людей”, — сказав директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо.

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», було зафіксовано випадки, коли пасажири виламували встановлені дезінфектори. Тому вони допрацювали ідею та встановили додаткове кріплення.

Крім того, на час карантину ЛКП «Львівелектротранс» рекомендує електронні способи оплати проїзду, що дозволяє пасажиру мінімізувати контакти з іншими людьми.