У львівському аеропорту виступила майже сотня військових музикантів у пам’ять про «кіборгів»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

20 січня по всій Україні, зокрема й у Львові, вшанували пам’ять “кіборгів”, які протягом 242 днів обороняли Донецький аеропорт.

Нині у п’яту річницю оборони Міжнародного аеропорту “Донецьк” майже сотня військових музикантів із оркестрів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національної гвардії України та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади виступили з концертом в Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.

Як відомо, бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів. В обороні аеропорту також брали участь волонтери і медики.

За стійкість і незламність українських захисників назвали “кіборгами”. Вони стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.

“Поки війна не закінчиться, ми будемо бити в ці дзвони і всім нагадувати, що ми прагнемо, ми йдемо до перемоги, але ми прагнемо миру, а сьогодні ми вшановуємо тих, кого з нами нема”, — додає начальник військово-музичного управління ЗСУ Володимир Дашковський.