У Львівській області на Covid-19 захворіли 50-річний чоловік і 16-річний юнак

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Кількість хворих на коронавірус на Львівщині зростає. У суботу, 28 березня, на території Львівської області зафіксували ще два випадки захворювання на коронавірус нового типу COVID-19.

«На території Львівської області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19. Пацієнти – чоловік, 50-ти років та хлопець 16-ти років. За результатами тесту, який отримали – у хворих позитивні результати. У обох пацієнтів був контакт з особою, у якої нещодавно підтвердився коронавірус. Пацієнти перебувають на самоізоляції. Загалом на Львівщині у п’ятьох пацієнтів підтвердили COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, досі на Львівщині було лабораторно підтверджено три випадки захворювання на коронавірус – у двох львів’ян і мешканця Пустомит. За даними Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України захворювання виявили:

– чоловік, віком 58 років, м.Львів, який повернувся з Німеччини, ознак захворювання у нього не було, при обстеженні у приватній лабораторії встановлено позитивний результат, який підтверджений вірусологічною лабораторією ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України;

– жінка, віком 50 років, м.Львів, яка повернулась з Австрії, при обстеженні вірусологічною лабораторією ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України виявлено позитивний результат. При повторному дослідженні матеріалу від хворої 26.03.2020 року отриманий перший негативний результат;

– чоловік, віком 57 років м.Пустомити, який 13.03.2020р. повернувся з Італії, госпіталізований з ознаками ГРЗ, 26.03.20. виявлений позитивний результат. Продовжує стаціонарне лікування.

Share.