У Львівській області карантин продовжили до 22 червня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Показники захворюваності на Львівщині не дозволяють послабити карантинні обмеження. Відтак, карантин в області продовжили до понеділка, 22 червня.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 19 червня, на позачерговому засіданні Обласної комісії ТЕБ та НС.

«Щоразу, під час засідання комісії я наголошую на тому, що кількість хворих на коронавірус на Львівщині стрімко зростає. Проте, ця інформація не зупиняє від порушень карантину ні власників бізнесу, ні простих людей. Розумію, що тримісячний карантин сильно втомив не лише Україну, а й весь світ. Однак, зараз не на часі розслаблятися і нехтувати власною безпекою за попередню добу на Львівщині зафіксовано 142 нових хворих на Сovid-19, 81 з них – мешканці Львова”, – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Ми вживаємо усіх необхідних заходів, щоб стримати поширення корона вірусної інфекції в області, продовжуємо посилено оснащувати лікарні та лікарів усім необхідним. Вкотре наголошую, що коронавірус – не вигадка і не міф, як дехто думає, а абсолютно реальна небезпека, яка чатує на нашу байдужість та легковажність”, – додав голова ЛОДА.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, охоплення тестуванням на 100 тисяч населення Львівщини складає – 50,61.

“Інцидентність становить 40,4, зайнятих ліжок – 40%. Враховуючи епідситуацію в області, питання щодо послаблення карантину вважаю не актуальним”, – розповів Орест Чемерис.

Питання щодо послаблення карантинних заходів на території області розглянуть на найближчому засіданні у понеділок, 22 червня. До цього часу очікують внесення змін у Постанову КМУ № 392 від 20.05.20 року, яка надасть можливість диференціювати підходи щодо посилення чи послаблення карантинних заходів.