Понеділок, 14 Червня

У Києві завершили будівництво нового корпусу медкомплексу «Охматдит»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Києві завершили будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу медичного комплексу «Охматдит» й тепер готуються до відкриття.

««Охматдит» нарешті готовий! 1 квітня у новому корпусі закінчили основні будівельні роботи. Тепер справа за доставкою та підключенням медичного обладнання. Відкриття плануємо на 1 червня — до Дня захисту дітей», — повідомив президент Володимир Зеленський.

Він зазначив, що новий корпус «Охматдиту» — це прямий приклад того, як має працювати «Велике будівництво».

«Охматдит» нарешті готовий! 1 квітня у новому корпусі закінчили основні будівельні роботи. Тепер справа за доставкою та підключенням медичного обладнання. Відкриття плануємо на 1 червня – до Дня захисту дітей. Радий, що в такий непростий для всіх нас період протистояння епідемії коронавірусу нам вдалося дотриматися встановлених термінів. Ми роками чекали на закінчення цього довгобуду. Нині як ніколи важливо мати такі сучасні лікарні, особливо коли йдеться про дітей. Новенький корпус «Охматдиту» – прямий приклад того, як має працювати «Велике будівництво». Українські лікарні повинні бути саме такими.

Gepostet von Володимир Зеленський am Montag, 6. April 2020

«Радий, що в такий непростий для всіх нас період протистояння епідемії коронавірусу нам вдалося дотриматися встановлених термінів. Ми роками чекали на закінчення цього довгобуду. Нині як ніколи важливо мати такі сучасні лікарні, особливо коли йдеться про дітей», — додав президент.

Охматдет.Любую бесконечную в силу разных причин историю всегда нужно доводить до финиша и ставить точку. А лучше…

Gepostet von Юрий Голик am Freitag, 6. März 2020

Нагадаємо, будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу «Охматдиту» розпочалося у 2011 році, але з 2013-го було зупинене. У 2016 році будівництво відновили. За рішенням Кабінету міністрів проєкт розділили на два пускові комплекси: 23,5 тис. кв. м та 43,5 тис. кв. м.

У 2018 році завершили будувати частину нового корпусу — перший пусковий комплекс з діагностичними відділеннями, його відкрили у квітні 2019 року. Комплекс оснащений сучасним медичним обладнанням для прийому пацієнтів зі складними діагнозами.

За планом, весь комплекс «Охматдиту» налічуватиме кілька блоків, у яких буде 10 сучасних хірургічних відділень, п’ять онкологічних і гематологічних відділень, а також діагностичне відділення.

У держбюджеті на 2020 рік для Охматдиту передбачено 500 млн грн, які можуть бути використані для закупівлі обладнання.

Share.