Середа, 21 Лютого

У Києві презентували перший у світі мобільний додаток з українською класичною музикою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Києві представили перший у світі мобільний додаток з українською класичною музикою, який розробила Громадська організація Сollegium за підтримки Українського культурного фонду.

Про це пише Укрінформ.

«Ukrainian Live Classic — безкоштовний додаток, уже доступний для завантаження на Google Play Market та Apple Store. Розробку додатку підтримав УКФ, а подальше функціонування забезпечать партнери — Галицьке музичне товариство та Львівський органний зал. Також передбачена система донейтів для охочих підтримати проект», — розповіли розробники.

Додаток має чітку структуру, що дозволяє обирати музику за стилями, епохами, композиторами тощо. Обкладинка кожного альбому унікальна, їх розробляв координатор проєкту Володимир Ольшанський. Проект двомовний, основна версія — англійська.

До сьогодні не існувало у вільному доступі сервісу, в якому можна знайти українську класичну музику, і це надихнуло авторів проєкту на створення відповідного мобільного додатку – зазначив артистичний директор проєкту Ukrainian Live Classic Іван Остапович.

Реліз додатка на маркетах було створено 15 жовтня й впродовж перших кількох днів він уже має кілька сотень користувачів, яких чимдалі стає більше.