У Криму – серія вибухів: знищено російський ЗРК С-400 ”Тріумф”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В окупованому Криму в районі села Оленівка пролунало сім вибухів вдень 23 серпня. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали та українські моніторингові канали.

Кримські медіа заявили про сім вибухів у районі села Оленівка Чорноморського району та про ураження ворожих радіолокаційних станцій на мисі Тарханкут. Мис розташований у районі сіл Оленівка, Мар’їне та селища Чорноморське.

Як згодом повідомили в ГУР Міноборони України, 23 серпня 2023 року близько 10.00 поблизу села Оленівка на мисі Тарханкут у тимчасово окупованому Криму відбувся вибух, який знищив російську зенітно-ракетну систему великого і середнього радіусу дії С-400 «Тріумф».

Внаслідок вибуху повністю знищено саму установку, встановлені на ній ракети та особовий склад.

Враховуючи обмежену кількість таких комплексів на озброєнні ворога, це ― болючий удар по системі ППО окупантів, що матиме серйозний вплив на подальші події в окупованому  Криму”.

Водночас у Держприкордонслужбі України на бавовну на окупованому півострові відреагували жартівливим дописом: “У Криму атракціон і нові забави. Підгорів ваш “бастіон”, та це лише пів справи”.

Якщо це справді так, це означатиме, що російські можливості запускати по Україні ракети «Онікс» значно скоротились.