У кожному районі Львова запрацюють центри для ветеранів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Центри для ветеранів як окремі простори планують створити в кожному районі міста. Перший відкриють у Франківському районі на вул. Чупринки, 85. Сьогодні сесія передала приміщення для його облаштування.

Перший великий центр допомоги воїнам та їх рідним у Львові діє ще з 2014 року на вулиці Пекарській, 41. І щоб масштабувати цю роботу, в кожному районі міста облаштують окремі центри. Тут можна буде отримати різні послуги, допомогу юриста та психолога, а також просто провести час та поспілкуватись із побратимами чи родинами Героїв.

«Сьогодні потреба у наданні послуг для військових, для наших ветеранів зросла, порівняно з 2014 роком. І тому той досвід і потенціал, який має місто, вирішили масштабувати, створивши в кожному районі центр, який буде надавати комплекс послуг. І що дуже важливо, ці центри будуть так званим простором, де ветерани зможуть спілкуватися з побратимами, родини можуть зустрічатися з родинами і мати таку особливу підтримку», – пояснює Валентинам Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради.

В таких центрах будуть працювати ветерани та родичі ветеранів, які якнайкраще розумітимуть особливість цієї роботи, і зможуть надавати послуги за принципом «рівний – рівному».

«Перший центр за таким форматом в нас відкривається на вул. Чупринки, 85. Нас підтримала асоціація людей з інвалідністю, яка погодилася переїхати в інше приміщення для того, щоб це місце надати для центру ветеранів. Це перший поверх, тут хороша доступність і поруч є ЦНАП, Єдина приймальня соціального захисту, а тому створення додаткового простору для ветеранів дозволить в єдиному місці локалізувати всі види послуг, щоб за мінімум часу максимально швидко отримати їх», – пояснює Валентина Бартошик.

Зараз розробляють проєкт центру на вул. Чупринки, і до кінця літа вже розпочнуть роботи зі створення. Наступні центри планують облаштувати у Залізничному (на вул. Роксоляни) та у Сихівському районах.