Середа, 21 Лютого

У кожен район Львова завітає безкоштовна наукова лабораторія

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У парки та сквери кожного з районів Львова завітає мандрівна наукова лабораторія. Цього літа вони вперше базуватимуться на вулицях міста і їх зможе протестувати будь-яка дитина.

Проект «Наука іде до тебе» — це експонати з двох частин мобільної наукової виставки, кожен з яких в інтерактивний спосіб пояснює природу певних наукових явищ та процесів.

«Зазвичай мобільна лабораторія мандрує школами. Зараз ми привезли кілька експонатів з двох лабораторій на свіже повітря, до дітей, щоб вони своїми руками могли торкнутися до фізики. Тут є лише 5 експонатів з 20, які не потребують електрики, проте вони дуже подобаються дітям. Кілька разів намагаються скористатись одним і тим же приладом, долучають до цього батьків, це їх зближує. В таким спосіб ми хочемо зацікавити дітей прикладними науками. Запрошуємо усіх з 11.00 до 17.00 приходити і займатись разом з нами наукою», — сказала Галина Коваль, методистка Навчально-методичного центру освіти м. Львова, вчителька фізики.

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

«Зараз діти мають літні канікули, не всі поїхали десь відпочивати. Замість того, щоб вони сиділи у гаджетах, ми пропонуємо їм прийти і відвідати таку лабораторію. Тут діти мають можливість долучитися до світу науки, подивитись, як працюють ці прилади, і порівняти їх із тим фізичним явищем, що відбувається у світі. Одна справа розказати дітині про явище, а інша справа, коли вона сама його побачить і зрозуміє. Тож запрошуємо дітей різних вікових категорій. Ця мобільна лабораторія буде мандрувати усіма районами міста, а також побуває у Винниках, Брюховичах і Рудно», — зазначила Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

Маршрут проекту «Наука іде до тебе»:

5.08−7.08 — парк Левандівський

10−11.08 — алея Гашека

12−13.08 — Горіховий Гай

14−17.08 — сквер біля Собору Юра

18−20.08 — озеро на вулиці Панча

21.08 — біля поліклініки на вулиці Медової печери

25.08 — Брюховичі біля ЦНАПу

26.08 — Рудне, площа перед школою № 74

27.08 — Винники, площа перед школою № 29

Години роботи виставки: з 11:00 — 17:00