У Карпатах знайшли тіло ще одного чоловіка, який намагався втекти з України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Прикордонники знайшли в Карпатських горах на кордоні з Румунією тіло чоловіка, який з групою інших порушників намагався незаконно вийти за межі України.

Про це повідомила Державна прикордонна служба на своєму сайті.

25 грудня українські прикордонники отримали від своїх румунських колег інформацію про затримання двох чоловіків, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон у районі гори Піп Іван на Закарпатті.

Затримані повідомили, що разом із ними було ще четверо чоловіків, які зникли з їхнього поля зору.

Прикордонники організували пошуки із задіянням гелікоптерів. У перший день пошуки результатів не дали, а 27 грудня ввечері прикордонники Румунії повідомили про затримання ними двох із чотирьох порушників кордону, а також про виявлення тіла третього.

Тепер знайшли тіло останнього чоловіка з групи і пошуки у горах завершили.

Нагадаємо, 26 грудня румунські рятувальники повідомили, що знайшли двох заблукалих українців живими. Про ще одного було відомо, що він упав із урвища й отримав множинні переломи та закриту черепно-мозкову травму. Востаннє він виходив на зв’язок вранці 26 грудня.

Напередодні Різдва четверо українців зателефонували до румунської служби порятунку й попросили про допомогу, повідомивши, що застрягли на висоті понад 1800 метрів з румунського боку гори Піп Іван Мармароський.

Рятувальникам вони повідомили, що заблукали, а один із них зламав ногу після падіння в урвище.

На пошуки українців вирушили кілька рятувальних груп. Пошуки попервах ускладнювала погана погода, через яку не можна було використати гелікоптери й безпілотники.

У понеділок після майже дводенних пошуків двох із чотирьох українців помітив гелікоптер Генеральної авіаційної інспекції Румунії. Обидва чоловіки були доставлені до лікарні.