У “Гвардії наступу” у перший день з’явилися тисячі кандидатів, набір триває

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Штурмові бригади “Гвардії наступу”, які готував перед загибеллю міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, одразу викликали інтерес у тисяч добровольців, але набір до них триває.

Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов у Facebook.

“Хочу розповісти вам про проект, який готував мій друг Денис Монастирський, але з трагічних причин так і не встиг його реалізувати.

Мова йде про “Гвардію наступу” – проект, задача якого зібрати вмотивованих добровольців для підготовки та участі у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни і якомога швидшого вигнання ворога з нашої землі.

Ідея проекту в тому, що кожен бажаючий може обрати собі військовий підрозділ по духу, записатися, пройти обов’язкову кількамісячну бойову підготовку з наступним бойовим злагодженням нових підрозділів. Тобто не на умовах загальної мобілізації “куди розподілять”, а за власною ініціативою до підрозділу, що відповідає вашим цінностям та ідеології”.

За словами Смірнова, у перший день проєкту до МВС звернулися тисячі потенційних кандидатів, але набір все ще триває, тому можна приєднатися до одного з 8 підрозділів.

Добровольці можуть обирати:

  • “Сталевий кордон” (бригада Державної прикордонної служби України);
  • “Червона калина” (до бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ);
  • “Лють” (бригада Національної поліції України);
  • “Рубіж” (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині);
  • “Спартан” (потужна штурмова бригада, обороняла Харків);
  • “Кара-Даг” (“кара за Крим”, братиме участь у звільненні АРК);
  • “Буревій” (“бригада утилізації російських військових”, як пише Смірнов);
  • “Азов” (легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя).

Як наголошується, у рамках цього проекту добровольці, які стануть штурмовиками, отримають низку соціальних гарантій: стабільну і конкурентну заробітну плату, можливість отримати житло, лікування у держзакладах, навчання та інші “суттєві переваги”.

До “Гвардії наступу” можна долучитися онлайн на storm.mvs.gov.ua або ж у визначених Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАПах). Також працює гаряча лінія для консультацій 0800100020.