Неділя, 24 Вересня

У громади Львова намагаються «віджати» повноваження у сфері містобудування — заступник міського голови з містобудування

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Схему планують провернути руками Львівської районної ради, на депутатів якої чиниться безпрецедентний тиск для прийняття незаконного рішення. Засідання оголошено вже на сьогодні.

На днях 8-й адміністративний апеляційний суд на звернення певної фізичної особи прийняв рішення скасувати повноваження виконавчого комітету ЛМР видавати містобудівні умови і обмеження. Не буду аналізувати рішення суду, його резолютивну частину і того, що воно чомусь застосоване до ухвали, яка діє енну кількість років. Судова тяганина триває і ми будемо опротестувати це.

Позиція міської ради незмінна – рішення, що будувати у місті, мають прийматися прозоро, публічно у точно у стінах міської ради, а не десь в районі, чиновниками РДА.

Вважаємо такі дії незаконними і просто ганебними. Тому закликаю депутатів райради не допустити протиправних рішень!

Звик працювати відкрито, тому на фото імена депутатів, які піддалися на цю провокацію. Поки сам список, без партій та акцентів, оскільки, не виключаю, хтось з депутатів не розібрався, когось, може, ввели в оману.

Як заступник міського голови із містобудування хочу сказати таке:

Львів видавав і продовжить видавати містобудівні умови і обмеження публічно і в прозорий спосіб – львів’яни мають право впливати на те, що будується в їхньому місті.

Місто протистояло і буде протистояти будівельній олігархії, хай би яких зусиль вона не докладала.

Займатися у час війни таким шкідництвом рідному місту – це низько і гидко. І жодна одягнена вишиванка до фотографії цього не змінить.

Автор: Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування, депутат Львівської облради, фракція «Самопоміч»