Неділя, 24 Вересня

У Городку судили чоловіка, який через гучну музику в автомобілі зламав жінці щелепу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Городоцький районний суд Львівської області виніс вирок чоловіку, який побив жінку через гучну музику в автомобілі. Про це LVIV.MEDIA стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зазначається, що інцидент стався 28 грудня у с. Суховоля. Обвинувачений зі своїм знайомим стояв біля магазину, коли почув, що з салону автомобіля, у якій сиділа потерпіла, голосно лунала музика. Використовуючи свою фізичну перевагу, чоловік вдарив жінку правою рукою у щелепу, внаслідок чого зламав її.

У суді обвинувачений визнав свою вину повністю та розповів, що його обурила голосно увімкнена музика в автомобілі, оскільки в країні війна.

«Тому він підійшов вияснити, чому вони так поводяться. Потерпіла і чоловік, який був з нею в автомобілі, вийшли з салону і між ним почалася суперечка, в ході якої він замахнувся і вдарив жінку в ділянку обличчя», – йдеться у вироку з пояснень чоловіка.

Розглянувши матеріали справи, суд визнав чоловіка винним у завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості та призначив покарання у виді одного року обмеження волі. Однак його звільнили від відбування покарання призначивши 1 рік випробувального терміну.