Середа, 29 Березня

У Гарнізонному храмі Львова молитимуться за мир в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 15 квітня, представники християнських конфесій міста проведуть спільну загальноміську молитву за перемогу над російським агресором та встановлення миру в Україні. За словами отця Павла Дроздяка, ця молитва стане голосом зболеної країни, пише Твоє Місто.

Вона розпочнеться о 15:00 в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральній, 13.

«У Страсну п’ятницю за григоріанським календарем особливо промовистою буде молитва української Церкви в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Це місце молитви обрали невипадково, адже цей храм є свідком великої віри народу України в Бога і українське військо. Саме тут представники християнських конфесій Львова об’єднаються у спільній молитві, випрошуючи в Бога витривалості у хресній дорозі України, розділяючи страждання нашого народу, яких він зазнає», – пояснює він.

Долучитися до молитви запрошують усіх небайдужих, оскільки, за словами отця, молитовний фронт також має особливе значення.

Нагадаємо, що у Гарнізонному храмі Львова вчора попрощалися з командиром 2-го батальйону ДУК «Правий сектор» Тарасом Бобаничем (друг Хаммер), який поліг у бою з окупантами. Легендарний націоналіст та воїн загинув 8 квітня під Ізюмом, звільняючи Україну від окупантів.