Каміння з фонтану почало зникати за три тижні після відкриття, пише Tvoemisto.tv.
У фонтан «Криниця з левами» на Коперника повернули біле каміння, яке раніше систематично крали, та закріпили дно водограю спеціальною сіткою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.
«Маємо надію, що цього разу камінці не вкрадуть. Можете привозити нові з літніх відпусток», – написала Лілія Онищенко.
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57598412_2588800447856866_2189186741062074368_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=60a584a614ec62c185a1eb06b0c54b55&oe=5D3FB5FF)
© Andriy Moskalenko
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58419189_2588800467856864_3399421315763929088_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=602fffebf1c5693f9793fb13e0e76cd9&oe=5D2F6B9C)
© Andriy Moskalenko
Фонтан, який не працював майже 70 років, відреставрували та відкрили у липні торік. На закупівлю італійських мармурових камінців витратили 2,5 тис. гривень. Через три тижні львів’яни почали помічати, що камінці поступово зникають, натомість почали з’являтися звичайні річкові камінці. У мерії тоді пояснили, що камінці «розтягують» на сувеніри перехожі.
![](https://tvoemisto.tv/media/gallery/full/4/1/41890266_2083197935058963_8573961724590292992_n.jpg)
Фонтан улітку минулого року
Тоді, за словами Лілії Онищенко, антивандальну сітку встановлювати не мали, й таким чином, хотіли перевірити порядність перехожих.