Вівторок, 9 Серпня

У електротранспорті Львова з’являться абонементи з пересадкою

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Півторагодинний обонемент коштуватиме 5 грн 50 копійок, пише Tvoemisto.tv.

Із 1 лютого у електротранспорті Львова можна буде придбати півторагодинні, денні, триденні та тримісячні абонементи на проїзд. Завдяки півторагодинному квитку можна буде пересісти з трамвая на тролейбус і навпаки не плативши за поїздку знову. Ця послуга коштуватиме 5 грн 50 коп.

У ЛКП «Львівелектротранс» пропонують пересідати за такими напрямками:

вул. Личаківська – Аеропорт (трамвай №2 + тролейбус №9);

Залізничний вокзал – вул. Грінченка (трамвай №6 + тролейбус №13, альтернатива автобусу №31);

Залізничний вокзал – вул. Пасічна (трамвай №1 + трамвай №2, альтернатива автобусу №29);

Залізничний вокзал – Сихів (трамвай №9 + трамвай №8, альтернатива автобусам №16 та №32);

Левандівка – Підзамче (трамвай №6 + тролейбус №12, альтернатива автобусу №20).

Пересідати з одного електротранспорту на інший також пропонують у районах пр. Свободи – Університет, пл. Митна – пл. Соборна, вул. Підвальна – вул. Руська, Приміський вокзал – пл. Кропивницького, вул. Бандери – вул. Митрополита Андрея, пл. Осломисла – вул. Богдана Хмельницького, пл. Франка – вул. Шота Руставелі, вул. Сахарова – вул. Вітовського, вул. Наукова – вул. Княгині Ольги тощо.

Як сказав під час брифінгу в. о. керівника ЛКП «Львівелектротранс» В’ячеслав Кокошко, якщо система пересадок успішно запрацює, то, можливо, трамвай №10, який сполучав вулицю Пасічну на Залізничний вокзал, відновлювати не будуть, натомість декілька трамвайних маршрутів змінять схеми руху.

Придбати нові види абонементів можна буде лише через сайт ЛКП «Львівелектротрансу» та додаток Приват24. Крім цього, з 1 березня абоненти Vodafone зможуть придбати квитки через SMS. За кілька місяців до цієї послуги мають приєднати й інших операторів. Також невдовзі має запрацювати Bluetooth-система оплати проїзду за прикладом PayPass. За статистикою, майже 15% пасажирів трамваїв та тролейбусів оплачують проїзд у безготівковий спосіб.

Вікторія Ейсмунт, Tvoemisto.tv

Share.