Субота, 15 Червня

У Дубаї підсвітили найвищу будівлю в світі у кольори українського прапору (відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Найвищий хмарочос у світі Бурдж-Халіфа (Burj Khalifa), що знаходиться в Дубаї, ОАЕ, підсвітили в кольори українського прапора з нагоди Дня Незалежності України. Відповідне відео опублікували на офіційній сторінці хмарочоса в Instagram.

“Сьогодні ввечері ми висвітлюємо Бурдж-Халіфа в кольори українського прапора, коли український народ святкує День Незалежності, бажаючи йому ще більшого процвітання, прогресу і світу”, — сказано в повідомленні.

На сьогодні будівля є найвищою спорудою планети. Хмарочос сягає висоти 828 метрів і складається з 162 поверхів. Вартість спорудження — 1,5 млрд доларів США. У 2010 році вона була офіційно відкрита.

До слова, між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами 31 грудня 2017 року почав діяти безвізовий режим.

Українці, які володіють дипломатичними і службовими паспортами з безконтактним електронним носієм (біометричні паспорти), строк дії яких становить не менше 6-ти місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території ОАЕ терміном до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Власники паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (біометричні паспорти), строк дії яких становить не менше 6-ти місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів строком до 30 днів.

Громадяни України, які користуються цими документами, не мають права працювати, залучатися до будь-якої професійної діяльності або навчатися на території Об’єднаних Арабських Еміратів, якщо тільки вони не отримали на це дозвіл згідно з відповідним законодавством ОАЕ.