У День захисників та захисниць Львів зупиниться на одну хвилину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю, 1 жовтня, в Україні відзначатимуть День захисників та захисниць. В межах заходів, до загальнонаціональної хвилини мовчання долучиться і Львів. Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до містян з проханням вшанувати пам’ять героїв хвилиною мовчання.

«Я прошу всіх підтримати ініціативу президента, щоб у неділю, 1 жовтня, о 9:00 ми на хвилину зупинилися. Де б ми не були – в громадському транспорті, в машині, чи просто на вулиці, подумки вшануйте героїв, що втратили своє життя за нашу з вами свободу», — сказав у своєму зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

До акції долучиться й громадський транспорт. О 9:00 міські автобуси, трамваї та тролейбуси зупиняться на одну хвилину.

«Наші водії, де б вони у той час не проїжджали, зупиняться на хвилину, ввімкнувши аварійну світлову сигналізацію. А на зовнішніх табло електротранспорту марки «Електрон» замість номера маршруту та напряму руху з’явиться гасло «Герої не вмирають!», – розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».

За інформацією управління транспорту ЛМР, водії автобусів зупинятимуться тільки на зупинках. «Ми поінформували всіх перевізник про такий захід. Водії зможуть зупинитися на найближчих зупинках, заздалегідь попередивши про це пасажирів», – зазначив керівник управління транспорту Орест Олеськів.

Також до акції долучаться і храми міста. Впродовж хвилини храми всіх конфесій битимуть у дзвони.

Нагадаємо, з цього року, через реформу церковного календаря в Україні, День захисників та захисниць відзначатимуть 1 жовтня. Раніше його відзначали 14 жовтня.