Субота, 2 Березня

У чоловіка, який помер кілька днів тому у львівській лікарні, підтвердили інфікування коронавірусом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У чоловіка, який кілька днів тому помер в інфекційній лікарні, підтвердили інфікування коронавірусом.

У лікарню він поступив із підозрою на коронавірус. Йому було 48 років. Чоловік помер у ніч із 8 на 9 квітня. Позитивний тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали 10 квітня. Про це вранці у суботу, 11 квітня, повідомила Львівська міськрада.

Чоловіка госпіталізували у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню з хронічною пневмонією. У нього були супутні хвороби, зокрема й цукровий діабет. Він – мешканець Львова.

Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, станом на ранок 11 квітня у Львові та на Львівщині підтверджено 96 випадки інфікування коронавірусом, з них 4 — летальні.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 701 особа, госпіталізовані — 219, на амбулаторному лікуванні — 482 особи, виписані — 145 осіб. Зараз у лікарні перебуває 74 особи, з них в реанімації — 8 осіб, на апаратні ШВЛ — 3 особи.

5 пацієнтів одужали. Стан більшості хворих — середньої важкості, у 15 — важкий. 3 пацієнтів — на штучній вентиляції легень.

Також, за оперативними даними, за минулу добу проведено 92 ПЛР-аналізи у лабораторіях на вул. Круп’ярській та на вул. Зеленій, з них позитивні — 14.