Понеділок, 15 Квітня

У червні зі Львова можна буде полетіти у ще два італійські міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Італійська бюджетна авіакомпанія Ernest Airlines з 22 червня 2018 року відкриває нові напрямки: з аеропорту “Київ” до Болоньї, з аеропорту “Львів” – до Рима та Мілана.

Про це під час прес-брифінгу заявила комерційний директор авіакомпанії Ernest Airlines Ільза Джело, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми оголошуємо про нові напрямки з України. Цьогоріч з 22 червня ми відкриваємо три нові напрямки з Італії до України. Перший рейс це Київ – Болонья, який виконуватиметься двічі на тиждень – у вівторок та суботу. Це дуже важливий напрямок для нас, адже в Італії живе багато українців. Нові рейси дають їм можливість бачитися зі своїми сім’ями”, – заявила вона.

Водночас відкриваються два нові напрямки з аеропорту “Львів” – до Рима та Мілан-Мальпенса, які здійснюватимуться тричі на тиждень – щопонеділка, середи та п’ятниці.

Таким чином, з червня авіакомпанія почне здійснювати рейси з шести італійських аеропортів до України.

Джерело зазначило, що з кінця червня авіакомпанія Ernest виконуватиме 44 тижневі рейси з/до України.

Окрім цього, Ernest відкриває новий рейс Бергамо – Ібіца, надаючи українцям, що живуть у Києві та Львові, зручне з’єднання з рейсами до Іспанії.

Перевізник Ernest Airlines почав виконувати рейси у Львів з 20 жовтня 2017 року, а у Київ з грудня 2017 року.

Зараз авіакомпанія літає зі Львова та Києва у три міста Італії: Мілан (Бергамо), Неаполь та Венецію.

Список рейсів Ернест з України:

  • Київ – Мілан (Бергамо)
  • Київ – Неаполь
  • Львів – Мілан (Бергамо)
  • Львів – Венеція
  • Львів – Неаполь

Рейси Львів – Венеція виконують двічі на тиждень, всі решта рейси тричі на тиждень. З 29 березня 2018 Ernest Airlines додасть ще одну частоту на рейсах з Києва.