У Чернігівській області помер від коронавірусу чоловік, який раніше намагався втекти з лікарні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На Чернігівщині у місті Борзна від COVID-19 5 квітня помер чоловік, який напередодні намагався втекти з місцевої лікарні. Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Чернігівській області.

В ніч проти 4 квітня з Борзнянської центральної районної лікарні намагався втекти чоловік, у якого був клінічно підтверджений COVID-19. Поліцейські та медики спільними зусиллями повернули пацієнта до лікувального закладу.

“З моменту полишення місця обсервації до повернення назад чоловік з іншими особами не контактував. Поліцейські і медики були екіпіровані всіма належними засобами індивідуального захисту. Сьогодні стало відомо, що чоловік помер від ускладнень хвороби”, – йдеться у повідомленні поліції.

Загалом у Чернігівській області лабораторно підтверджено 7 випадків захворювання на коронавірус, понад 1300 осіб перебувають на самоізоляції після повернення з-за кордону чи контакту із особами, у яких підтверджено коронавірус.

Два населені пункти – село Комарівка Борзнянського району і місто Корюківка – визнані осередками поширення інфекційного захворювання.

Нагадаємо, раніше 20 березня у Волинській області п’ятеро чоловіків, поміщених на обсервацію у зв’язку з підозрою на коронавірусну інфекцію, намагалися втекти з лікарні.

На початку квітня з обсервації в готелі «Козацький» в Києві втекли понад 50 осіб, які повернулися з-за кордону. Кожен, хто вийшов з-під обсервації самовільно, буде оплачувати штраф 17 тис. грн

Share.