Неділя, 25 Лютого

У Чeркaсaх хвoрa нa кoрoнaвiрyс жiнкa нaрoдилa пiд зaчинeними двeримa лiкaрнi

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Черкасах хвора на коронавірус Євгенія Кіркич народила немовля під дверима лікарні. Медики закрили вхід на замок, а вийшли з будівлі вже тоді, коли батько тримав немовля на руках.

Про це повідомляє ТСН.

Коли Євгенія з чоловіком Олександром Кіркичем вже прямувала у пологовий, в якому планувала народжувати, пара зателефонувала своєму лікарю. Та повідомила про породіллю своїй колезі, але відділення для хворих на COVID-19 вночі було зачинене.

“У мене вже майже була істерика: кричати не було сенсу, тут ніхто не відчиняє”, – сказав чоловік породіллі.

Олександр Кіркич телефонував у лікарню, тричі бігав до медиків, які були на іншому вході, однак ті теж нічим не допомогли. “Я просив про допомогу, у мене дружина народжувала”, – розповів Кіркич.

Коли пара зрозуміла, що вже втрачено дуже багато часу, чоловік розстелив свою куртку прямо на землі. Лікарка встигла доїхати з дому і прийняла пологи на вулиці.

Двері до медзакладу відчинили тоді, коли батько вже тримав немовля на руках. Бригада вийшла з інвалідним візком.

“Я не розумію, чим вони думали, обираючи такий візок. Вона не могла сісти. Всі були дуже повільні, за винятком лікаря, яка їхала”, – зазначив чоловік породіллі.

Пуповину перерізали вже в пологовому залі, на відкриття якої породілля чекала на зламаній каталці.

Відомо, що у пари народилась дівчинка. Дитина здорова, її назвали Єва.

“Я вдячна Всесвіту за те, що все обійшлось”, – сказала породілля.

Жінка жартує, що ця ситуація була перевіркою чоловіка на міцність.

Медики обласної лікарні заявили, що такі пологи – неординарні. Там запевнили, що жінці варто було викликати швидку, а молодий батько у цій ситуації нібито помилився. Йому не варто було йти до загального приймального відділення, а треба було в перинатальне. За словами медиків, вже звідти направили б породіллю до коронавірусного відділу.

Заступниця головного лікаря Черкаської обласної лікарні Наталія Лакуста назвала іншу причину. Медики нібито затримувалися в будівлі через те, що їм потрібного багато часу для того, щоб одягнути захисну уніформу. У лікарні пообіцяли провести службове розслідування.