Вівторок, 5 Грудня

У Броварах вручили повістки всім чоловікам у міськраді

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 31 січня 2023-го року, всім чоловікам, присутнім на виконкомі міської ради Броварів Київської області, вручили повістки. Першим її отримав мер Ігор Сапожко.

Як повідомляє Телеграм-канал “Трибуна Бровари”, заступник начальника Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Григорьянц вручив повістки 9 присутнім.

Ті, хто отримав повістки, мають з’явитися у військкомат для уточнення облікових даних і проходження військово-лікарської комісії.

Також повістки отримають ще 98 чоловіків із Броварської ОТГ.

Мер Броварів додав, що він раніше вже отримував повістку, ходив до військкомату і навіть проходив медкомісію.

“Наші працівники вже проходили медкомісію. Але знову нас запросили на звірення обліку військової служби. Тому, дійсно, буду йти до військкомату для того, щоб звірити певні обліки і знову пройти відповідні комісії, якщо у цьому є потреба. Будемо виконувати те, що сьогодні державі потрібно”.

Також повідомляється, що повістки отримали старости сіл Княжичі та Требухів Артем Мороз та Андрій Цахло.

Вони заявили, що підуть на військово-лікарську комісію та задля уточнення даних і закликають усіх, хто отримав повістки, наслідувати їхній приклад.

По обіді 31 січня Сапожко повідомив, що вже відвідав військкомат.

“Повідомляю, що до військкомату я прибув вже сьогодні (31 січня – ред.) та повторно пройшов звірку облікових даних. Тож, наказ наших військових виконав”.