Четвер, 18 Квітня

У Брюховичах відкрили пам‘ятник Володимиру Івасюку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

18 жовтня біля Народного дому смт. Брюховичі офіційно відкрили пам’ятник українському композитору Володимиру Івасюку. Захід розпочався із хвилини мовчання в пам’ять курсантів, що зaгинyли під час авіакатастрофи у Чугуєві 26 вересня.

Протягом усього часу, поки тривав захід, працював фудкорт, гостей частували бограчем, а після концерту можна було потанцювати під музику ді-джея.

На відкриття пам’ятника приїхала численна родина Володимира Івасюка. Зокрема, сестра Оксана Івасюк з чоловіком Віктором Павлюком та їх син Михайло з сім’єю, донька сестри композитора, пані Галини, Софія Ковальська та син Володимир Криса з сім’ями. Також на відкриття пам’ятника приїхали рідна сестра фотографа Любомира Криси, Дарія Тимчук, та брат Любомира Криси Володимир з сім’єю.

Селищний голова Брюхович Володимир Доманський розповів, що ідея поставити у Брюховичах пам’ятник великому композитору з’явилася вже давно:

«Майже два десятки років тому така ідея виникла у вчителів нашої школи – відкрити пам’ятник Івасюку.  Були часи фінансово складні. На жаль, фінансування не знайшли, і в 2016 р. представники двох громадських організацій «Разом до змін» та «Фундація «Перспектива» відродили цю ідею щодо створення пам’ятника Володимиру Івасюку. Пройшло не так багато часу і цей величний пам’ятник буде прикрашати наше чудове селище!».

Автор пам’ятника, брюховицький скульптор Любомир Кукіль розповів, що багато у чому у створенні саме такого пам’ятника (постава, вигляд) йому допоміг чоловік сестри Володимира Івасюка Галини, відомий фотограф Любомир Криса, який мав багато фотографій композитора.

Опісля почався святковий концерт, в якому взяли участь:

  • Заслужена артистка України Оксана Муха.
  • відомий бандурист Остап Стахів, який навчався разом Володимиром Івасюком у консерваторії;
    Молодий брюховицький гурт «Meritum»;
  • Брюховицький рок-гурт «Over Time»
  • Львівський співак і композитор Назар Савко (автор проекту «Молодь співає пісні Івасюка»)