Понеділок, 20 Травня

У Брюховичах облаштують дитячий реабілітаційний центр, де застосовуватимуть кінну терапію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Брюховичах, що біля Львова, у будівлі, яка перебуває на балансі Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» планують створити дитячий реабілітаційний центр. Про це повідомили у Львівській обласній раді, пише Твоє Місто.

«У будівлі, яка перебуває на балансі нашої лікарні, на першому етапі плануємо облаштувати відділення нейрореабілітації на 50 ліжок, відділення реабілітації дітей після травм та з ортопедичною патологією на 30 ліжок, відділення реабілітації дітей з хронічними респіраторними захворюваннями на 10 ліжок, відділення довготривалої реабілітації і паліативної допомоги на 10 ліжок. Наразі 700 дітей в області потребують такої реабілітації», – зазначив директор «Охматдиту» Дмитро Квіт.

За його словами, у планах також будівництво басейну і запровадження іпотерапії – методу лікування, заснованого на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди. Наразі тривають напрацювання проєктно-кошторисної документації.