У боях за Україну загинув актор Євген Світличний

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час виконання бойових завдань, в стрілковому бою загинули воїни роти «Гонор-1», батальйону «Вовків Да Вінчі» — Євгеній «Жека» Світличний та Олексій «Тихий» Найда, про втрату повідомили побратими та ті, хто у мирному житті був пов’язаний з роботою Євгені у театрі та кіно.

Йому було 29 років. На сторінці «Вовків Да Вінчі» уточнили, що Євген загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку. Світличний був відомий перш за все своєю роллю у фільмі «Носоріг».

«Загинув Євген Світличний. Актор, що втілив образ Карася в „Носорозі“. Світла людина і герой. Вічна памʼять», — повідомив продюсер Денис Іванов.

Олег Сенцов, режисер, написав про актора:

«Жека Світличний. Спортсмен, Актор, Воїн. Загинув як Герой, захищаючи нашу Батьківщину». Військовий був відомим спортсменом, Про те, що він загинув під час виконання бойового завдання, в стрілковому бою загинув, а також про те, що був чемпіоном України з фрі-файту, Майстером спорту, переможцем багатьох професійних турнірів з фрі-файту повідомила Федерація фрі-файту.

Євгеній Світличний — переможець змагань з фрі-файтінгу

«Євгеній „Жека“ Світличний. Ми завжди будемо памʼятати світлого, доброго, завжди ввічливого хлопця, яскравого, безстрашного бійця, який любив зарубатись в поєдинку, якого любили побратими, любили фанати, поважали судді і вся Федерація. Царство небесне, світла памʼять», — написали спортсмени.

Наталія Рибка-Пархоменко розмістила фото з Євгеном на ганку театру імені Леся Курбаса й написала:

«Ніколи не скажу: «Були…» Євгеній «Жека» Світличний та Олексій «Тихий» Найда.

Героїчно загинули під час виконання бойового завдання. Честь. Чоловікам. Воїнам».

Євгеній Світличний з друзями у Львові