Четвер, 18 Квітня

У березні розпочнеться ремонт центральної вулиці у Винниках

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У березні ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Винниківської міської ради приступить до ремонту вул. Галицької. Про це повідомила керівник прес-служби Винниківської міської ради Христина Мамчур, передає Винниківський портал.

“Після проведення геодезичних робіт наприкінці 2017 року, сьогодні, 9 березня, інспектори “ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» обстежили дороги та вулиці Винник для розроблення схеми організації дорожнього руху при проведенні дорожньо-ремонтних робіт по вул. Галицькій. – зазначає заступник міського голови Винники Богдан Шустер. – Після затвердження схеми, вона буде оприлюднена для мешканців та учасників дорожнього руху.

Вже відомо, що транзит у напрямку з м. Тернополя та з’їздах з моста буде заборонено по вул. Галицькій. Потоки автотранспорту до Львова будуть скеровані по вул. Зеленій, вул. Тракт-Глинянський, с. Дубляни, с. Підбірці.”

© plus.lviv.ua

У жовтні 2017 комітет Винниківської міської ради в результаті відкритих торгів підписав угоду на капітальний ремонт вулиці за 37,9 млн грн. Про це повідомляється на сайті система електронних закупівель Prozorro.

За цей час підрядник зобов’язується прокласти нову дорогу та тротуари, встановити дорожні знаки, облаштувати автобусні «кишені», озеленити прилеглу територію.