Субота, 18 Вересня

У аеропорту «Львів» запрацювала лабораторія для ПЛР-тестування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львівському аеропорту ім. Данила Галицького запрацював пункт забору лабораторії Unilab. Процедура триває всього 15 хвилин. Про це повідомив Міжнародний аеропорт “Львів” у Фейсбуці.

“Ми розпочали ПЛР- тестування для дострокового припинення самоізоляції осіб, що перетнули державний кордон.

Сьогодні, 16 липня, 23 пасажири, які прилетіли з Лондона до Львова виявили бажання зробити ПЛР тести в аеропорту. Медична процедура разом з оформленням триває 15 хв.”, – йдеться у дописі.

У пункті забору аеропорту буде проводитися забір матеріалу для ПЛР-тестування на Covid-19 у пасажирів, які прибувають з країн «червоної» зони та змушені перебувати на 14-ти денній ізоляції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Міжнародний аеропорт “Львів”

Як повідомляє пресслужба аеропорту, проходити тестування можуть усі, хто хоче достроково припинити самоізоляцію відповідно до Алгоритму припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон.

Здавати тест в аеропорту не обов’язково – це можна зробити у будь- якій іншій акредитованій лабораторії за умови, що ви не порушите режим самоізоляції.

Міжнародний аеропорт “Львів”

«Відсьогодні в нашому аеропорту пасажири, які прибувають з країн «червоної зони», можуть зробити ПЛР-тести в пункті забору від лабораторії Unilab. Це створено для того, щоб якщо людина здорова, вона не перебувала на самоізоляції 14 днів.

Відразу після прильоту бажаючі можуть пройти тестування, а результати отримати на додаток «Дій вдома». Ми в аеропорту намагаємося дбати про своїх пасажирів, бо кожен з них після карантину для нас на вагу золота», – повідомила кореспонденту Укрінформу речниця аеропорту «Львів» Наталія Пиртик.

Міжнародний аеропорт “Львів”

Зазначається, що тестування не є обов’язковим, але для людей, які прилетіли до Львова у справах і не мають можливості перебувати на самоізоляції, це чудова можливість

Вартість ПРЛ-тестування – 1500 грн, оплатити можна лише через інтернет-сторінку лабораторії Unilab.

«Дякуємо Unilab за те, що встановили у нашому аеропорту пункт забору. Ми раді сприяти нашим пасажирам і полегшувати для них умови подорожі. Сподіваємося, що можливість зробити тест в аеропорту допоможе мандрівникам пришвидшити вихід з самоізоляції», — наголошують в аеропорту.

Share.