Понеділок, 20 Травня

У 2019 році Львів та Умань з’єднають європейською дорогою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У наступному році дорога між Львовом і Уманню піддасться масштабній реконструкції за європейським зразком.

Про це в коментарі ЦТС повідомив глава “Укравтодору” Славомир Новак.

“Уже в 2019 році можна буде дістатися зі Львова до Умані сучасною європейською дорогою”, – сказав керівник дорожнього відомства.

Дорогу будують в рамках проектах GO Highway – магістралі, яка з’єднає порти Чорного моря з портами Балтійського і Північного морів. Глава “Укравтодору” нагадав, що в цьому році за проектом GO Highway ремонтували дороги у Вінницькій, Черкаській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій областях.

За словами Новака, спочатку на дорозі Львів-Умань просто повинні були замінити дорожнє полотно, а потім провести масштабну реконструкцію і розширити трасу до чотирьох смуг.

Розробка проекту була розпочата в 2017 році. Славомир Новак називав це своїм головним пріоритетом і відзначав, що реалізувати його необхідно дуже швидко, оскільки без з’єднання портів Чорного моря із Західною Європою розвивати економіку України буде складно.

Ще в квітні минулого року заявлялося, що в рамках GO Highway насамперед планували зробити середній ремонт ділянки траси М-12 між Львовом і Уманню. Тоді в одному з інтерв’ю Славомир Новак заявив, що роботи почнуться в поточному році (2017), а завершаться в наступному. На той момент був проведений тендер і визначено компанію для ремонту ділянки цієї траси в Хмельницькій області.