Вівторок, 28 Травня

У 2018 році у Львові планують прокласти 20 км велодоріжок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У 2018 році у Львові мають намір побудувати 20 км велосипедним доріжок. Над проектом працює Львівське комунальне підприємство “Інститут просторового розвитку”, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

“Цьогоріч плануємо збудувати до 20 км велодоріжок, – розповідає директор “Інститут просторового розвитку” Олег Шмід. – Основні маршрути будуть прокладені на вулиці княгині Ольги, проспекті Чорновола, від вулиці Липинського до вулиці Варшавської, вул. Сихівській, вул. Братів Рогатинців (спільно з ремонтом дороги)”.

Окрім цього, інститут має намір побудувати велосипедні доріжки на площі Двірцевій, вул. Чернівецькій, вул. Гетьмана Мазепи, вулиця Городоцька – Стефаника – Кривоноса – пл. Торгова(малому транспортному кільці), у мікрорайоні Левандівка (дорога до Рясне) та Знесіння (вул. Богданівська), а також на вул. Федьковича, вул. Чернігівській, вул. Донецькій, вул. Тарнавській, вул. Пісковій, двір Церкви Михайла, подвір’я на вул Городоцькій, 171 (біля Роксу), пішохідні вулиці – Руданського, Нижанківського, у громадському просторі на вул. Панча, 8-10 (біля озера) та на бульварі Довженка, вул. Філатова та вул. Тунельній.

За словами Олега Шмідта, у 2017 році Інститут просторового розвитку реалізував подібні проекти на вул. П. Римлянина, вул. Слюсарній, вул Ботанічній, вул. Сельських, вул. Рудковича (закінчують), у громадському просторі на вул Шевченка, 358 – в Рясне, на вул. Весняній, вул. Ш. Руставелі (початок – вдосконалюють перехрестя), у громадському просторі на вул. Гашека, громадський простір у Горіховому гаю, на вул. Хмельницького – Татарській.

У Львові на будівництво велодоріжок у 2017 році витратили майже 3,5 млн грн, побудувавши 5,5 км велодоріжок. Про це під час звіту про роботу у 2017 році повідомила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк.

Нагадаємо, з 2011 року по 2016 ріку Львові влаштували близько 95 км велосипедних доріжок.

13 вересня 2010. У Львові теж з’явилася “перша велодоріжка”. Малювати її довелося самим велолюбителям