Понеділок, 15 Квітня

Тимошенко під час карантину пропустила позачергове засідання, будучи у Edem Resort Medical & Spa

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко під час карантину пропустила позачергове засідання ВРУ 7 травня, оскільки перебувала у п’ятизірковому спа-готелі на Львівщині Edem Resort Medical & Spa разом із колегою Сергієм Власенком та “свободівцем” Ігорем Кривецьким. Про це йдеться у спецрепортажі «5-зірковий карантин Юлії Тимошенко» програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший»).

7 травня народні депутати позачергово зібралися у Раді, щоб розглянути низку питань щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема, впровадження обов’язкового тестування окремих категорій населення, оплату лікарняних для медиків та їхнього страхування. Того ж тижня до Юлії Тимошенко була прикута увага ЗМІ через те, що вона задекларувала більше 5 мільйонів доларів доходу, отриманого в США в якості компенсації за політичні репресії в часи президентства Віктора Януковича, але відмовилась назвати, хто саме сплатив їй ці кошти.

Утім Тимошенко пропустила позачергове засідання у ВР і не з’являлась того тижня в ефірах та на публіці.

Натомість, як з’ясували “Схеми”, лідер “Батьківщини” замість участі у засіданні під час карантину перебувала в спа-готелі у селі Стрілки Львівської області – Edem Resort Medical & Spa.

Перебуваючи поблизу готельного комплексу, “Схемам” вдалось зафіксувати на території Edem Resort Toyota Camry, з якої вийшов багаторічний особистий охоронець Юлії Тимошенко. Пізніше ця автівка заїхала на територію Edem Resort. “Схеми” впізнали також особистого водія лідерки “Батьківщини”.

Згодом журналісти помітили жінку, схожу на Юлію Тимошенко, яка заходила до будівлі.

В цей же день знімальна група зафіксувала однопартійця Тимошенко: Lexus, яким користується депутат Сергій Власенко, виїжджав з готелю.

Перебуваючи поблизу готельного комплексу, “Схемам” вдалось зафіксувати на території Edem Resort Toyota Camry, з якої вийшов багаторічний особистий охоронець Юлії Тимошенко. Пізніше ця автівка заїхала на територію Edem Resort. “Схеми” впізнали також особистого водія лідерки “Батьківщини”.

Тимошенко не прокоментувала свій відпочинок, а Власенко заявив, що “не підтверджує та не спростовує” нічого.

І додав: «Все, що я пропустив, якщо я щось і пропустив, я відзвітую перед своїми виборцями… Карантин і карантинні умови я не порушую. Принаймні, наскільки я знаю, то центр Edem – це медичний центр. Припустімо. Наскільки я знайомий з ситуацією… Я нічого не підтверджую і не спростовую».

Готельний комплекс Edem Resort Medical & Spa належить бізнесменові, екс-народному депутату, заступникові голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода” й одному з основних спонсорів цієї партії Ігореві Кривецькому.

Його журналісти також зафіксували на території готельного комплексу. Зокрема, Кривецький сів в автомобіль – і кортеж із трьох машин, серед яких вище згадана Toyota Camry з особистим охоронцем Юлії Тимошенко, одночасно виїхав із території комплексу.