П’ятниця, 27 Січня

Туреччина створює авіакомпанію, щоб перевозитити росіян на курорти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Туреччині затвердили триетапну «дорожню карту» із залучення російських туристів до країни в умовах санкцій. Там планують створити нову авіакомпанію для чартерного перевезення на курорти, передає Економічна правда.

«Загострення конфлікту між росією та Україною призвело до проблем у туристичному секторі Туреччини, оскільки обидва ринки були дуже важливими для бізнесу. Мінкультури та туризму, Мінтранс, а також міністерство казначейства та фінансів у ситуації, що склалася, затвердили триетапну дорожню карту для залучення туристів з рф, зокрема йдеться про створення найближчим часом нової авіакомпанії», – пише видання.

Авіакомпанія буде базуватися в аеропорту міста Анталія. Літаки виконуватимуть рейси лише між містами рф та курортами Туреччини. Завдяки цьому можна буде долучити додатково мільйон туристів з росії.

«На думку влади, з урахуванням рейсів Pegasus Airlines, деяких російських авіакомпаній та блоків місць до Туреччини вдасться залучити щонайменше 2 млн мандрівників із росії».

У межах цієї «дорожньої карти» влада планує видати кредит а загальну суму 300 млн доларів туроператорам ANEX Tour, Pegas Touristik та Coral Travel для підтримки бізнесу в умовах війни в Україні.