П’ятниця, 19 Липня

ТЦК Тернополя проводить перевірку факту, де військовий загинув на фронті протягом місяця після призову

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український військовий з Тернополя загинув на передовій менше ніж через місяць після призову. Територіальний центр комплектування проводить службову перевірку, щоб встановити відповідальних за підготовку та навчання особового складу, пише Українська Правда.

Інформує Тернопільський обласний ТЦК СП і прессекретарка ТЦК Олена Величанська.

Як повідомили в ТЦК, військовий отримав повістку на початку січня, був призваний до війська 18 січня, а вже 31.01 склав присягу.

Вже 12 лютого захисника перевели до нового місця проходження служби, де він загинув внаслідок бойових дій 16 лютого.

“Наразі у Тернопільському ОМТЦК призначено службову перевірку, за результатами якої буде встановлено осіб, які відповідали за підготовку та навчання особового складу.

Такий випадок, який стався з солдатом, не є системним.

Командування військових частин бойового складу приділяє велику увагу навченості воїнів, оскільки це запорука збереження їх життя і життя тих, хто поруч”.

Військового звати Богдан Покітка. Ця ситуація викликала хвилю обурення в мережі, і на неї навіть відреагував мер Тернополя Сергій Надал, пообіцявши, що звернеться до компетентних органів.

Тим часом люди у коментарях пишуть, що військовий нібито не проходив ніякої підготовки та не мав належного екіпірування, а повістку йому вручили “на зупинці”.