ТЦ «Північну» (ТЕЦ-2) запустили в роботу: до кінця дня 255 будинків отримають гарячу воду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає відновлення подачі гарячої води своїм споживачам після гідравлічних випробувань. Сьогодні зранку в роботу запустили ТЦ «Північну» (ТЕЦ-2). Відтак, до кінця дня планують відновити подачу гарячої води до 255 будинків у Шевченківському районі.

«З 1 травня ми розпочали гідравлічні випробування магістральних теплових мереж, які на балансі нашого підприємства. Так, на мережах від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» виявлено 111 дефектів і поривів. З них 75 дефектів виявлено власне на трубопроводах, решта – це дефекти на обладнанню ТЕЦ, на запірній арматурі.

Дефекти і пориви на мережах від ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2), які впливали на відновлення гарячого водопостачання вже вдалося ліквідувати. Тому сьогодні ТЕЦ запустили в роботу і до кінця дня плануємо відновити подачу гарячої води до усіх будинків у Шевченківському районі, які обслуговує наше підприємство. Це 255 будівель.

Гаряче водопостачання відновлять на вулицях: Грінченка, Чигиринська, Мідна, Б.Хмельницького, Мазепи, Миколайчука, Щурата, Дж. Леннона, Плугова, Студинського, Хвильового, Лінкольна, Тичини, Льняна, Інструментальна, Замарстинівська, П. Панча, Варшавська, Ю. Липи, пр.Чорновола, Підголоско, Плужника, Масарика, Окуневського, Кошиця, Сосюри, Липинського, Джерельна, Сорочинська.

Зауважимо, що це швидше, ніж було заплановано, адже передбачали, що розпочнемо процес відновлення з 5 червня», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

До слова, станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 125 будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго». Переважно це будинки у Личаківському районі міста.