Ця війна може тривати приблизно до кінця літа, – Садовий

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що війна в Україні, розв’язана Росією, буде тривати в активній чи більш спокійній фазі до кінця літа. Наступні місяці можуть бути складними, але точно ця війна не закінчиться завтра.

Про це мер заявив в інтерв’ю «Українській правді», передає Твоє Місто.

«Я думаю, що ця війна буде тривати в тій чи іншій фазі десь до кінця літа. Можливо, наступні місяці буде складно. Можливо, літом трохи буде спокійніше. У будь-якому разі ми повинні виходити на якийсь документ, так? Тут відповідальність, звичайно, президента. Я думаю, він якнайкраще володіє ситуацією, знає всі нюанси і має легітимне право приймати всі важливі рішення. Тобто ми розраховуємо свої сили надовго. Коротко скажу. В мене немає такої ейфорії, що завтра закінчиться. Якщо до вересня така гостра фаза закінчиться, то це буде добре», – сказав Андрій Садовий.

Після цього, з вересня може бути певний перепочинок. Проте невідомо, скільки він може тривати – тиждень, місяць чи рік, додає міський голова. Все залежить від того як світ адаптує завершення активної фази війни.

«Сьогодні російська агентура у всьому світі починає закидувати такий наратив, що Росія не може програти. А ми повинні дати чітке розуміння, що Росія програє цю війну, і вона її програє. І керівництво Росії має тотально змінитися. Тому що люди, які завдали такого болю нашій країні, взагалі цивілізованому світу, не мають права більше приймати жодні рішення і сидіти за одним столом з тими, хто приймає рішення з точки зору світового порядку», – підкреслив Садовий.