Понеділок, 20 Травня

Центром міста пройшла традиційна хода з нагоди Дня Львова (фото, відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів святкує 762-річчя. З цієї нагоди центром міста пройшла святкова міська хода, в якій взяло участь близько 1.5 тис осіб, пише прес-служба ЛМР.

Традиційно, парад розпочався з пл. А. Міцкевича о 13.00 год, пройшов пр. Свободи, вул. П. Беринди, пл. Ринок. У святковій ході взяв участь Король Лев з лицарями, міські театри, народні колективи, такі як: «Горицвіт», «Мрія», «Квіти України», колективи-учасники фестивалю «У колі друзів», зокрема, колективи-гості з Польщі, Чехії, Словаччини, представники спортивних організацій міста та учасники фестивалю оркестрів та мажореток «Королівський Лев». Також до урочистої ходи приєдналися львів’яни та гості міста. Як повідомили в управлінні культури Львівської міської ради, загалом було до 1.5 тис учасників.

На пл. Ринок львів’ян привітали Король Лев з лицарями та міський голова Львова Андрій Садовий.

«У світі є сотні і тисячі міст, але в кожного в серці є місто, куди він хоче повернутися.

Львів — особливий для нас з вами, тому що ми тут з вами живемо, особливий для української історії, тому що це місто, яке завжди в найскладніші часи нашої держави, говорить своє тверде слово.

Львів — є честю, є совістю нашої країни. Львів, який в своєму житті мав дуже багато випробувань, труднощів, але ми всі ці труднощі долаємо. Місто, яке має прекрасне майбутнє.

Подивіться на тих молодих людей, на малих дітей, в їх мудрі очі, красиві погляди — це майбутнє нашого міста.

Я бажаю усім львів’янам добра, успіху і процвітання. Я люблю Львів. Сьогодні Львів — ваш”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Згодом міський голова дав команду підняти штандарт міста над Ратушею. Під час підняття штандарту сурмачі традиційно виконали мелодію міста, яку написав спеціально до Дня міста композитор Юрій Ланюк.

Перед парадом були урочисті збори з нагоди Дня міста Львова, де було вручено почесні відзнаки та нагороди.

Фото: Павло Паламарчук

Відео: Андрій Андрух